претходно
Previous Product Image

Totargin

1.240,00 ден
Следно

Licoser

1.080,00 ден
Next Product Image

Viraxum

1.200,00 ден

VIRAXUM

Е додаток во исхрана кој содржи супстанции кои се корисни при подобрување на физичката и менталната активност.

Тауринот и растителните естракти помагаат да се зајакне отпорноста на стрес,физички замор,да се пополни енергетскиот дефицит,да се подобри расположението и да се намали чуството на замор.Овие фактори помагаат за стимулирање на сексуалната желба.

Додаток во исхрана базиран на Таурин,Лута пиперка,Дамиана,Женшен,Муира Пуама,Сибирски Женшен,Трибулус Терестрис,Кола,Цимет и Мака.

Прочитај-Упатство

 

 

 

Додади во листата на желби
Додади во листата на желби
SKU: 003 Категорија

Опис

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Viraxum”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Купувачка кошница

0
image/svg+xml

Нема производи во количката.

Продолжи со купување