претходно
Previous Product Image

Viraxum

1.200,00 ден
Следно

Totargin

1.240,00 ден
Next Product Image

Licoser

1.080,00 ден

LICOSER

Е додаток во исхрана за нормално функционирање и одржување на здравата функција на простата кај возрасни мажи.

Се препорачува за одржување на физиолошките својства на жлездата на простата и за третман на бенигна хипертрофија на простата.

Додаток во исхрана базиран на Сереноа Репенс,Ликопен,Витамин Е и Цинк.

Прочитај-Упатство

Додади во листата на желби
Додади во листата на желби
SKU: 001 Категорија

Опис

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Licoser”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Купувачка кошница

0
image/svg+xml

Нема производи во количката.

Продолжи со купување