ДОДАТОЦИ ВО ИСХРАНА

ЗА ПОДОБРО ЗДРАВЈЕ

Бесплатна достава

Плаќање при достава

Корисничка подршка

Додатоци во исхрана

LICOSER

Е додаток во исхрана за нормално функционирање и одржување на здравата функција на простата кај возрасни мажи.

Се препорачува за одржување на физиолошките својства на жлездата на простата и за третман на бенигна хипертрофија на простата.

Додаток во исхрана базиран на Сереноа Репенс,Ликопен,Витамин Е и Цинк.

TOTARGIN

Додаток во исхрана кој помага за физичко и ментално закрепнување во состојби на замор,ја подобрува циркулацијата на крв во целото тело,го подобрува сексуалното здравје на мажите и нивните органски функции.Погоден за спортисти на кои им треба големо снабдување со енергија.

Додаток во исхрана базиран на Аргинин,Л-Ацетил карнитин,Фолна киселина,Цинк и Витамин Е.

VIRAXUM

Е додаток во исхрана кој содржи супстанции кои се корисни при подобрување на физичката и менталната активност.

Тауринот и растителните естракти помагаат да се зајакне отпорноста на стрес,физички замор,да се пополни енергетскиот дефицит,да се подобри расположението и да се намали чуството на замор.Овие фактори помагаат за стимулирање на сексуалната желба.

Додаток во исхрана базиран на Таурин,Лута пиперка,Дамиана,Женшен,Муира Пуама,Сибирски Женшен,Трибулус Терестрис,Кола,Цимет и Мака.

Купувачка кошница

0
image/svg+xml

Нема производи во количката.

Продолжи со купување